Home

pantofi A face echipă cu Ca turneu tenis nurenberg Da tăcere gâscă

Tenis: Meciul Sorana Cîrstea - Iulia Putințeva, de la Nurnberg (WTA),  întrerupt din cauza întunericului
Tenis: Meciul Sorana Cîrstea - Iulia Putințeva, de la Nurnberg (WTA), întrerupt din cauza întunericului

Vis împlinit » Simona Halep a cîştigat primul trofeu al carierei: finala de  la Nurnberg
Vis împlinit » Simona Halep a cîştigat primul trofeu al carierei: finala de la Nurnberg

Iulie 2023 de foc la Baza Sportivă Ciric din Iași

Andreea Mitu, calificată pe tabloul principal la Nurnberg | Cuget Liber

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cîrstea a câştigat duelul româncelor, în optimi, la Nurnberg, cu Ioana  Paar. Joacă azi pentru un loc în semifinale | adevarul.ro
Cîrstea a câştigat duelul româncelor, în optimi, la Nurnberg, cu Ioana Paar. Joacă azi pentru un loc în semifinale | adevarul.ro

Performanța carierei pentru Laura Ioana Paar, la 30 de ani! Tenismena din  România s-a calificat în
Performanța carierei pentru Laura Ioana Paar, la 30 de ani! Tenismena din România s-a calificat în

Foto Sorana Cîrstea, Nurenberg

Simona Halep câștigă la Nürnberg în stil de mare campioană!

Cadanțu, eliminată în primul tur la Nurnberg

VIDEO Simona Halep, in semifinalele turneului de la Nurnberg - HotNews.ro

Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în  carieră - Eurosport
Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în carieră - Eurosport

Video | Sorana Cîrstea - Polona Hercog 6-3, 6-7, 4-6. Sportiva din România  a părăsit turneul de la Lugano
Video | Sorana Cîrstea - Polona Hercog 6-3, 6-7, 4-6. Sportiva din România a părăsit turneul de la Lugano

BCR Iași Open a depășit toate așteptările

Sorana Cîrstea, calificată în sferturi la Nurnberg. Semne bune pentru  Roland Garros
Sorana Cîrstea, calificată în sferturi la Nurnberg. Semne bune pentru Roland Garros

cristina dinu victorie nurnberg wta – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep o bate pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de  la Sofia - Foxcrawl
Simona Halep o bate pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia - Foxcrawl

Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cirstea a renuntat la "cel mai tare echipament din istorie". Cum s-a  imbracat la semifinala pierduta de la Nurnberg. FOTO | Sport.ro
Sorana Cirstea a renuntat la "cel mai tare echipament din istorie". Cum s-a imbracat la semifinala pierduta de la Nurnberg. FOTO | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului de la Nurnberg

Simona Halep a câștigat Turneul de la Melbourne

Simona Halep - Wikipedia

WTA Nürnberg 2019: Irina Begu şi Laura Paar joacă astăzi în turul 1. Câteva  date despre turneu. | TENISite
WTA Nürnberg 2019: Irina Begu şi Laura Paar joacă astăzi în turul 1. Câteva date despre turneu. | TENISite

Sorana Cîrstea, eliminată în semifinalele... | News.ro

Simona Halep și Raluca Olaru joacă azi pentru titlurile de simplu și dublu  la Nurnberg – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep și Raluca Olaru joacă azi pentru titlurile de simplu și dublu la Nurnberg – Tenis, tenis, tenis

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului de la Nurnberg după un  meci maraton cu Andrea Petkovic
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului de la Nurnberg după un meci maraton cu Andrea Petkovic

FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open  de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro
FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro