Home

Convenţie eficacitate floareasoarelui tenis de masa cluj napoca tovărășie matrice Râsete

Club Sportiv TCD - Tenis de Masa - Cluj | Cluj-Napoca

Tenis de masa Cluj

Semifinala Campionatului național de tenis de masă se joacă la Cluj - FOTO  - Ştiri de Cluj
Semifinala Campionatului național de tenis de masă se joacă la Cluj - FOTO - Ştiri de Cluj

VIDEO - Sportivii români au obținut noi victorii la Campionatul European de  Tenis de Masă U21 Romstal 2022 de la Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj
VIDEO - Sportivii români au obținut noi victorii la Campionatul European de Tenis de Masă U21 Romstal 2022 de la Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj

VIDEO Tenis de masă: Echipele României s-au calificat în sferturile  Campionatelor Europene de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis de masă: Echipele României s-au calificat în sferturile Campionatelor Europene de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

România, în goana după medalii la Europeanul de tenis de masă de la Cluj- Napoca. Selecționerii au ales loturile | Sport.ro

La Cluj-Napoca a început competiția de tenis de masă pentru persoane cu  dizabilități - FOTO - Ştiri de Cluj
La Cluj-Napoca a început competiția de tenis de masă pentru persoane cu dizabilități - FOTO - Ştiri de Cluj

Fetele din echipa națională de tenis de masă: „Vrem să câștigăm a treia  oară la rând Campionatul European!” » Imaginea Romaniei
Fetele din echipa națională de tenis de masă: „Vrem să câștigăm a treia oară la rând Campionatul European!” » Imaginea Romaniei

România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania  a triumfat la Cluj-Napoca
România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania a triumfat la Cluj-Napoca

Rezultatele Cautarii

CAMPIONATUL EUROPEAN DE TENIS DE MASA U21 ROMSTAL

Cercul de Tenis de Masa-Palatul Copiilor Cluj | Cluj-Napoca

Selecţionata feminină a României în finala Europenelor de tenis de masă

Tenis de Masa Cluj-Napoca | Cluj-Napoca

Cei mai buni tineri jucători vin la Cluj-Napoca pentru Campionatul European  de Tenis de Masă U21, la BT Arena! Au fost anunțate loturile naționale -
Cei mai buni tineri jucători vin la Cluj-Napoca pentru Campionatul European de Tenis de Masă U21, la BT Arena! Au fost anunțate loturile naționale -

Tenis de masă la Baza Sportivă Gheorgheni – VisitCluj

Start EXCELENT al sportivilor români la Romstal U21 European Table Tennis  Championships Cluj-Napoca - Cluj24.ro
Start EXCELENT al sportivilor români la Romstal U21 European Table Tennis Championships Cluj-Napoca - Cluj24.ro

Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21  de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis  de masă - Eurosport
Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă - Eurosport