Home

Jurământ telescop acces tenis cupa davis spania argentina dublu merge cu greu prin apă capsulă Autor

Tenis: Spania a învins România în Cupa Davis (3-1) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Spania a învins România în Cupa Davis (3-1) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Spania - România 3-1, în Cupa Davis. Bautista-Agut a adus punctul  câștigător pentru iberici, la Marbella - Eurosport
Spania - România 3-1, în Cupa Davis. Bautista-Agut a adus punctul câștigător pentru iberici, la Marbella - Eurosport

Canada a revenit cu Italia și va juca finala Cupei Davis! - Eurosport

Aproape de negândit că Spania nu va fi învingătoarea.” Spaniolii se  așteaptă să spulbere România cu rezervele în Cupa Davis | Sport.ro
Aproape de negândit că Spania nu va fi învingătoarea.” Spaniolii se așteaptă să spulbere România cu rezervele în Cupa Davis | Sport.ro

Spania - Romania 2-0, la Cupa Davis » Copil, fără șanse în fața senzației  Alcaraz!
Spania - Romania 2-0, la Cupa Davis » Copil, fără șanse în fața senzației Alcaraz!

Cupa Davis: Slovacia - România 2-1 / Gazdele au câștigat partida de dublu -  HotNews.ro
Cupa Davis: Slovacia - România 2-1 / Gazdele au câștigat partida de dublu - HotNews.ro

Cupa Davis | Spania a anunțat echipa pentru confruntarea cu România. Rafael  Nadal nu va juca
Cupa Davis | Spania a anunțat echipa pentru confruntarea cu România. Rafael Nadal nu va juca

Carlos Alcaraz nu și-a revenit din euforia succesului de la US Open!  Ibericul. eșec în Cupa Davis - Eurosport
Carlos Alcaraz nu și-a revenit din euforia succesului de la US Open! Ibericul. eșec în Cupa Davis - Eurosport

Spania - Argentina 2-0 în finala Cupei Davis » Davis Ferrer l-a învins pe  Del Potro în al doilea meci
Spania - Argentina 2-0 în finala Cupei Davis » Davis Ferrer l-a învins pe Del Potro în al doilea meci

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

Davis Cup Highlights: Spain 3-1 Argentina - YouTube

Cupa Davis ​Spania - Argentina 2-0/ Ferrer, victorie dupa un meci-maraton  cu Del Potro - HotNews.ro
Cupa Davis ​Spania - Argentina 2-0/ Ferrer, victorie dupa un meci-maraton cu Del Potro - HotNews.ro

Tenis: Italia, Serbia şi Spania au obţinut victorii la debutul la faza  finală a Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Italia, Serbia şi Spania au obţinut victorii la debutul la faza finală a Cupei Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Davis: Carlos Alcaraz joaca pentru Spania

Tenis: România va întâlni Spania în barajul pentru calificarea la turneul  final al Cupei Davis 2022
Tenis: România va întâlni Spania în barajul pentru calificarea la turneul final al Cupei Davis 2022

Echipa de Cupa Davis a României pentru meciul cu Spania, din perioada 15-17  iulie
Echipa de Cupa Davis a României pentru meciul cu Spania, din perioada 15-17 iulie

Video | România - Spania 1-4. Ibericii au câștigat meciul de Cupa Davis

Spania - România, misiune imposibilă în Cupa Davis. Un jucător de pe locul  721 ATP deschide balul
Spania - România, misiune imposibilă în Cupa Davis. Un jucător de pe locul 721 ATP deschide balul

Rusia a câștigat Cupa Davis! Rublev și Medvedev aduc primul trofeu după 15  ani - Eurosport
Rusia a câștigat Cupa Davis! Rublev și Medvedev aduc primul trofeu după 15 ani - Eurosport

S-a anunțat echipa României care îi va înfrunta pe iberici în Cupa Davis.  Jucăm cu Spania lui Nadal cu trei jucători din afara primilor 600 -  Playsport
S-a anunțat echipa României care îi va înfrunta pe iberici în Cupa Davis. Jucăm cu Spania lui Nadal cu trei jucători din afara primilor 600 - Playsport

Lleyton Hewitt, cuvinte dure pentru Gerard Pique și organizatorii Cupei  Davis: "E ridicol, omoară competiția" - Eurosport
Lleyton Hewitt, cuvinte dure pentru Gerard Pique și organizatorii Cupei Davis: "E ridicol, omoară competiția" - Eurosport

Spania - Romania 3-1 » Tricolorii sunt eliminați din Cupa Davis